Jeśli dotarłeś tutaj to prawdopodobnie szukasz informacji na mój temat. Od najmłodszych lat pasjonowałem się Informatyką i techniką. Od 2014 roku zajmuję się regularnie pracami serwisowymi związanymi ze sprzętem IT oraz programowaniem. Jestem absolwentem studiów informatycznych na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Facebook to mój główny social, na którym możesz mnie znaleźć i nawiązać kontakt. Moderuję też grupę technologiczną na Facebooku związaną z Piotrem "Liptonem" Szymańskim.

Na Instagramie znajdziesz możesz znaleźć moje zdjęcia i relacje z różnych prac serwisowych. Tutaj też jestem regularnie aktywny.

GitHub tutaj wrzucam swoje projekty open source. Najczęściej na licencji MIT.

YouTube czasami coś nagram i opublikuję, jednak obecnie ze względu na pracę zawodową i studia brakuje mi czasu na rozwinięcie kanału. Myślę, że warto zasubskrybować by być na bieżąco z ewentualnymi nowościami.

Na Linkedin znajduje się moje CV na bieżąco aktualizowane. Jeśli masz ciekawą propozycję pracy dla takiego pasjonata jak ja to zapraszam, gwarantuję, że nie będziesz zawiedziony ;)