Oferta

Profesjonalne doradztwo informatyczne - jeśli masz dość doradców klienta, którzy sprzedadzą ci towar z którego mają największy zysk? Nie współpracuję z żadną firma ani marką. Liczy się dla mnie twoje zadowolenie z zakupu!

Serwis sprzętu IT - Komputer, laptop, konsola przegrzewa się? Wykonam profesjonalne czyszczenie oraz konserwację sprzętu by działał długo i bezawaryjnie. Dodatkowo zawsze doradzę co można ulepszyć lub zmodernizować.

Programowanie - Potrzebujesz autorskiego rozwiązania jakiegoś problemu? Może chcesz zautomatyzować pewne rzeczy? Dla mnie język programowania to tylko narzędzie. Nie specjalizuje się w konkretnej technologii dobieram technologię do problemu.

Bazy Danych - Masz dużo danych, z którymi nie wiesz co zrobić? Excele nie wystarczają? To najwyższy czas by wdrożyć dobrze zaprojektowaną bazę danych wraz systemem, który pozwoli w prosty i efektywny sposób wprowadzać, edytować, usuwać oraz wyświetlać dane.

Excel - Makra Excela to czarna magia? Nic nie szkodzi. Zleć to zadanie profesjonaliście! Wykonam makra, które pomogą ci zautomatyzować nurzące czynności lub po prostu przygotuje plik wedle Twoich wytycznych.

Oraz inne ciężkie do opisania prace ;)